Vse uporabnike storitev v ZD Idrija in ZP Cerkno obveščamo, da je v skladu z zadnjim veljavnim Odlokom o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo covid-19 za vstop v prostore Zdravstvenega doma (ZD) Idrija in Zdravstvene postaje (ZP) Cerkno ob vhodu v prostore potrebno izpolniti “Vprašalnik za preverjanje zdravstvenega stanja pacientov.

Tega dobite na vhodu v prostore ZD Idrija ali ZP Cerkno oziroma ga lahko prinesete s seboj.

Z izpolnjenim vprašalnikom jamčite za pravilnost podanih podatkov glede trenutnega zdravstvenega stanja, ob vstopu pa je potrebno izmeriti tudi telesno temperaturo.

Za otroke v starosti do vključno 15. leta velja, da vprašalnik s podpisom potrdijo starši otroka.

Prosimo vas, da na preglede prihajate ob terminu, predvidenem za pregled in po predhodnem dogovoru, v ZD Idrija ali ZP Cerkno pa ne prihajate nenaročeni.