ZDi foto nova stavba

Spoštovane uporabnice in uporabniki storitev Zdravstvenega doma (ZD Idrija) in Zdravstvene postaje Cerkno (ZP Cerkno).

S 1. 3. 2022 preklicujemo delovanje ZD Idrija v izrednih razmerah, zaradi neobvladljivega povečevanja obiskov in zahtev pacientov ter povečanega staleža med zaposlenimi v ZD Idrija, ki smo jih razglasili 28. 1. 2022.

Zaradi občasnega neobvladljivega obsega potreb po zdravstvenih storitvah lahko v posameznih ambulantah še vedno prihaja do zamud pri izdaji potrdil o bolniškim staležu, izdaji napotnic in predpisovanju zdravil na recept, vendar ne več kot do 3 delovne dni. Prosimo vas, da se za administrativne zadeve obračate na ambulanto preko Gospodarja zdravja, v rubriki e-naročanje in obvestila v ambulanti vašega osebnega zdravnika na spletnem mestu.

Za vprašanja, povezana s pogoji PCT in druga vprašanja povezana z epidemijo, smo še vedno na razpolago na telefonski številki 05 37 34 222, vsak delovni dan od 8. do 10. ure. Ta številka vam bo na voljo še do petka, 4. marca. Pišete nam lahko tudi na  cepljenje@zd-idrija.si.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste upoštevali naše obvestilo in se na ZD Idrija obračali samo z zdravstvenimi težavami.