ZDi foto nova stavba

Vabimo vas v prijeten kolektiv Zdravstvenega doma Idrija. Pri nas spoštujemo delo zdravstvenih delavcev, zato se boste med nami zagotovo dobro počutili.

Čutite, da diplomirana medicinska sestra/diplomirani zdravstvenik ni zgolj poklic, da mora biti to vaše poslanstvo? Želite to svoje poslanstvo graditi v kolektivu, ki bo znal prepoznati vaše prednosti in vas podpreti v poklicnem razvoju? Želite svoje strokovno znanje in človeško tenkočutnost udejanjati pri delu z ljudmi?

Nudimo:

• dolgoročno sodelovanje – delovno razmerje za nedoločen čas, s poskusno dobo treh (3) mesecev,
  • plačno napredovanje v skladu z veljavno zakonodajo,
  • odlične delovne pogoje, strokovni razvoj, mentorstvo, strokovno izobraževanje in izpopolnjevanje;

Kolektiv, v katerem sta pomembna medsebojno zaupanje in spoštovanje, vas pričakuje.

S človeško in poklicno odličnostjo bomo skupaj soustvarjali vaše osebno in naše skupno poslanstvo. V dobro ljudi in njihovega zdravja.

Za vas imamo odprto sledeče delovno mesto:

1. Diplomirana medicinska sestra/diplomirani zdravstvenik za delo v ambulanti družinske medicine

Pričakujemo:

• ustrezno poklicno znanje in izobrazbo ter morebitna opravljena specialna znanja za delo v ambulanti,
  • osnovno usposobljenost za delo z računalnikom,
  • občutek za delo z ljudmi, prijaznost, strokovnost, vestnost in doslednost pri delu;

Naloge in odgovornosti:
Organizacija in sodelovanje, opravljanje dela in nalog v skladu s strokovnimi znanji in kompetencami, planiranje in naročanje uporabnikov storitev s področja dela ambulante, sodelovanje v zdravstveno negovalnem timu, izvajanje procesa zdravstvene nege, vodenje in izvajanje administrativnih del v ambulanti, vključevanje v službo nujne medicinske pomoči ter druga dela in naloge, ki so v skladu z aktom o sistemizaciji delovnih mest in navodili.

Vašo prošnjo pričakujemo do 31. marca 2021, na naslov Zdravstveni dom Idrija, Otona Župančiča 3, Idrija ali zd.idrija@zd-idrija.si.

Dodatni pogoji za zasedbo delovnega mesta so na voljo s klikom na posamezno delovno mesto, sicer pa smo vam za vse morebitne informacije na voljo na telefonski številki 05 37 34 202.

KategorijaZaposlitveni oglasi