Zobozdravstvene ambulante

Od septembra dalje predvidevamo nekaj sprememb v organizaciji dela zobnih ambulant v ZD Idrija in ZP Cerkno.

Spremembe zobozdravstveni ambulanti Melite Gantar

Zobozdravnica Melita Gantar, dr. dent. med., ima od 1. septembra dalje spremenjen urnik dela. V ZP Cerkno ima zobozdravstveno ambulanto za odrasle v ponedeljek dopoldne, sredo popoldne in petek dopoldne. V ZD Idrija ima zobozdravstveno ambulanto za otroke in mladino v torek popoldne in četrtek dopoldne.

V ZD Idrija dela v bivši ambulanti Radoje Dučića, dr. dent. med., v drugem nadstropju ZD Idrija (na koncu hodnika).

Sprememba zobozdravstvena ambulanta Barbare Kuštrin

Zobozdravnica Barbara Kuštrin, dr. dent. med. ima od 1. septemba dalje spremenjen urnik dela.

V ZD Idrija ima zobozdravstveno ambulanto za odrasle ob ponedeljkih popoldne; sredah in petkih dopoldne. Dela v bivši ambulanti Radoje Dučića, dr. dent. med., v drugem nadstropju ZD Idrija (na koncu hodnika).

V ZP Cerkno ima zobozdravstveno ambulanto za odrasle ob torkih dopoldne in četrtkih popoldne.