Obvestilo SA Štrukelj

Obveščamo vse paciente, opredeljene v ambulanti SA Štrukelj, da bo Mitja Štrukelj, dr. med., spec., od 07. januarja 2019 dalje pacientom na voljo v ambulanti SA Štrukelj, ki se nahaja v I. nadstopju ZD Idrija (v ambulanti SA Straus/Kavčič), in sicer vsak ponedeljek dopoldne (predvidoma med 7.30 in 10.30 uro) in vsako prvo in tretjo sredo v mesecu popoldne (od 13h – 20h) ter vsako drugo oziroma četrto sredo v mesecu dopoldne (med 7. in 14. uro). Prosimo, da se pacienti zglasite osebno v ambulanti ali pokličete na telefonsko številko v navedenem času ambulante (ponedeljek, sreda) 05/37 34 220.

Podrobnosti so objavljenje na splošna ambulanta.

Obvestilo SA Jereb

Vse paciente, opredeljene v ambulanti SA Jereb, obveščamo, da bo Franci Jereb, dr. med., spec., v ambulanti prisoten v torek in petek, 8.  in 11. januarja dopoldne (med 07:30 – 13. uro) ter v četrtek, 10. januarja (med 13. in 18:30).

S 15. januarjem v splošni ambulanti z delom prične Borut Kavčič, dr. med., spec., ki bo delal vsak torek dopoldne, vsak prvi oziroma tretji četrtek v mesecu dopoldne in vsak drugi oziroma četrti četrtek v mesecu popoldne.

Obvestila o tem, v kateri ambulatni splošne medicine zdravniki opredeljujejo oziroma ne, se objavljeni pod posamezno ambulanto na spletni strani in na oglasni deski ZD Idrija.

Hvala za razumevanje.

KategorijaObvestila