V ZD Idrija smo v prejšnjem tednu pričeli s sprejemanjem naročil na cepljenje proti Covidu-19. Odprli smo enotno telefonsko številko 05 37 34 222, na kateri se lahko – neglede na izbranega osebnega zdravnika, vsi zainteresirani le naročite na cepljenje.

To velja za vse, ki imate izbranega zdravnika v ambulantah ZD Idrija ali ZP Cerkno. Na voljo smo vam vsak delovni dan, med 8. in 13. uro. Za prijave in informacije nam lahko tudi pišete na cepljenje@zd-idrija.si. Ob prijavi je potrebno navesti ime in priimek, kontaktno številko, na kateri ste dosegljivi in vašega osebnega izbranega zdravnika.

ZD Idrija je v tem tednu prejel le 85 odmerkov cepiv, ki so bili zavodu odmerjeni s strani pristojnih državnih služb. Cepiva so bila v sorazmernem delu, glede na obseg opredeljenih pacientov, razdeljena med splošne ambulante ZD Idrija in ZP Cerkno. Pacienti boste o terminu cepljenja obveščeni najkasneje v sredo, 13. januarja, ko bomo v ZD Idrija prvih 85 ljudi cepili proti Covidu-19.